musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Vámpírnapók

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptySzomb. Május 15, 2010 10:43 am

Tartalom: Négy hónappal ezelőtt egy tragikus autóbalesetben meghaltak Elena és öccsének, Jeremy szülei, akik még mindig próbálják feldolgozni és túltenni magukat a megrázkódtató eseményen. Jeremy olyan dolgokat használ, ami talán valóban segít neki csökkenteni a fájdalmakat. Elena népszerű volt az iskolában: szép, részt vett a baráti és iskolai rendezvényeken, de mos nem találja a helyét, próbálja szomorúságát elrejteni a világ elől. Elkezdődik egy újabb tanév is megjelenik egy új titokzatos diák, Stefan Salvatore. Elena és Stefan között különleges érzés alakul ki, viszont a lány nem tudja, hogy a fiú igazából egy békésen élő vámpír, míg bátyja, Damon az erőszak és brutalitás oldalt képviseli.

Elena Gilbert -Nina Dobrev
Stefan Salvatore -Paul Wesley
Damon Salvatore -Ian Somerhalder
Bonnie Bennett -Katerina Graham
Jeremy Gilbert -Steven R. McQueen
Jenna Somers -Sara Canning
Matt Donovan -Zach Roerig
Caroline Forbes -Candice Accola
Tyler Lockwood -Michael Trevino
Vicki Donovan -Kayla Ewell

Nekem nagyon tetszik,minden részét láttam.Jobb,mint Buffy Smile
Magyarországon az RTLKlub fogja adni június 25-én 22.20-tól.

Vámpírnapók 71f7b78cd703a765f288377465364200_2
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptySzomb. Május 15, 2010 1:46 pm

Én olvastam róla, és nekem (is) egyből a Buffy-Angel-Spike trió jutott eszembe, úgyhogy én már csak ezért sem nézem meg!
Vissza az elejére Go down
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 12:00 pm

Zsu! Tegnap este megnéztem az 1x04-t, aminek a vége olyan lett, hogy még gyorsan két részt megnéztem, erreföl ma reggel alig bírtam felkelni Very Happy
Ideje volt már, hogy beinduljon a sztori, eléggé kasza közeli állapotba került nálam, de most azt tervezem, hogy szeptember 9-re, mire kezdődik a második évad, addigra megnézem az elsőt Smile

Ja és tényleg jobb, mint a Buffy, Buffy-t a 6-ik rész után kaszáltam el Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Aug. 13, 2010 1:47 pm

Én 5 nap alatt végignéztem egy évadot, amíg kint voltam Brüsszelben. Szóval Misi, simán teljesíthető a dolog!!! Nagyon jó kis sorozat, Demon a nyerő nálam Smile De azért nálam a Buffyt semmi nem helyettesítheti Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Aug. 13, 2010 2:20 pm

Rita írta:
De azért nálam a Buffyt semmi nem helyettesítheti Very Happy

!!!
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Aug. 13, 2010 4:47 pm

Christophe írta:
Rita írta:
De azért nálam a Buffyt semmi nem helyettesítheti Very Happy

!!!
???
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Aug. 13, 2010 5:13 pm

Bátorkodtam kiemelni a lényeget Smile . Én is így gondolom. Igaz, én a Vampire Diaries-t egyáltalán nem szeretem (részben a fentebbi kommentemben leírtak miatt sem), de nekem egyetlen vámpíros sorozat/film sem lehet jobb a Buffy-nál (meg persze az Angel-nél). Manapság másról se hallani, hogy Twilight így, VD úgy, aztán én meg csak nézek, hogy "de hisz' ez semmi az Angel-höz vagy a Buffy-hoz képest, hát hol élnek ezek?" Valószínűleg inkább a fiatalabbaknak jöhetnek be ezek, akik nem látták se a Buffy-t, se az Angel-t, dehát, már ha lehet ezt ezek után így mondani, azért mégis csak a Buffy volt a műfajteremtő (mármint persze értem itt pl. azt, hogy ember lány és vámpír fiú romantikus kapcsolata, elszakadás a horror-tól, stb. stb.), és rengeteg olyan dolog van, amit onnan szedtek, ami szerintem tök gáz, mert igazán lehetnének kreatívabbak(mondjuk a Twilight-ban a ragyogás pont ilyen volt, érdekes, hogy pont azt húzta le mindenki). Meg nem véletlen emlegetik sokan kultként a két sorozatot. No mindegy.
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Aug. 13, 2010 6:20 pm

Én a vámpíros könyvekkel vagyok így, Ádi. Oké, a Twilightot nem olvastam, és a filmet se láttam, de már annyit olvastam/hallottam róla, hogy teljesen képben érzem magam. Mindenhol ezt hallani, hogy "így a Twilight, meg úgy a Twilight", "hiper szuper, milyen ötletes, stb.".
Én meg elolvastam Bram Stoker Drakuláját, ami tényleg már klasszikus vámpírregénynek számít, és rá kellett jönnöm, hogy nem a Twilight indította el a vámpír témát könyvekben, hanem a több mint száz évvel ezelőtt íródott Drakula... És ez szerintem nem is volt olyan sablonos, gondolom azért, mert kb száz évvel utána jött fel megint a vámpír téma, ezért úgymond előtte nem volt, amit feldolgozzon Bram Stoker. Ezt a témát pedig leginkább a Twilight hozta divatba. Mármint könyvek terén.

De szerintem akkor is a Drakula eredeti története marad az igazi, original sztori, amit aztán feldolgoztak sok más területen.
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Aug. 13, 2010 8:12 pm

Csibebaba írta:
Én a vámpíros könyvekkel vagyok így, Ádi. Oké, a Twilightot nem olvastam, és a filmet se láttam, de már annyit olvastam/hallottam róla, hogy teljesen képben érzem magam. Mindenhol ezt hallani, hogy "így a Twilight, meg úgy a Twilight", "hiper szuper, milyen ötletes, stb.".
Én meg elolvastam Bram Stoker Drakuláját, ami tényleg már klasszikus vámpírregénynek számít, és rá kellett jönnöm, hogy nem a Twilight indította el a vámpír témát könyvekben, hanem a több mint száz évvel ezelőtt íródott Drakula... És ez szerintem nem is volt olyan sablonos, gondolom azért, mert kb száz évvel utána jött fel megint a vámpír téma, ezért úgymond előtte nem volt, amit feldolgozzon Bram Stoker. Ezt a témát pedig leginkább a Twilight hozta divatba. Mármint könyvek terén.

De szerintem akkor is a Drakula eredeti története marad az igazi, original sztori, amit aztán feldolgoztak sok más területen.

Még meg sem jelent a Twilight és én már rég vámpír fan voltam. Oké, volt a régi, Ben Stoker korszak, de divatba megint szerintem Anne Rice hozta a vámpírtémát mmint könyvek terén, ő írta az interjú a vámpírralt, meg a Kárhozottak királynőjét... Csupa tényleg jó vámpíros regényt. Azok még legalább gonoszak is voltak. Most meg? Mindenki a Twilight-ot utánozza. És amúgy a Twilight sagáról meg csak annyit, hogy egyre rosszabb. Elolvastam mind a 4 részt, de basszus, a 4.nél már néha azt hittem hányok... Most meg am bemész egy könyvesboltba és minden tiniknek szóló regény a vámpírokról szól... Csodálatos...
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Aug. 13, 2010 8:13 pm

Persze, nyilván az volt az első, ezért is magyaráztam meg zárójelben, hogy mit kell itt műfajteremtés alatt érteni. Amúgy igazad van, tényleg a Twilight óta divat ez a vámpír dolog (sorozatok terén is), csak nekem az "fáj", hogy se nem eredeti, se nem jobb az eredetinél, és mégis ennyi ember el van tőle ájulva. Az megint igaz, hogy a Drakula marad az igazi(mert nyilván az volt az első), de gondolom az azért nem olyan hangvételű, nem olyan a stílusa és nem arra fókuszál, mint amire pl. egy Buffy, ettől lesz jó a sorozat. Meg sorozatot és könyvet azért necces hasonlítgatni, hiszen sok könyv sorozatba öntve is már teljesen más... (Seeker Sad)
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Aug. 13, 2010 11:06 pm

Bram Stoker után tényleg Anne Rice volt az,aki elindította ezeket a dolgokat,én is akkor szerettem meg az ilyen típusú könyveket,filmeket.Persze csak az után,hogy 86-ban láttam Tom Holland Fright Night filmjét az egyik kedvencemmel,Chris Sarandon-nal.Nekem a Buffy is és az Angel is nagyon bejött,de a VD-t is imádom.Nem is tudom,hány hasonló kategóriájú könyvet olvastam már,de egyelőre nem unom meg,mert hiába egy a téma,mégis másról szólnak...Az interjú a vámpírral után a kedvencem még mindig a Fekete Tőr Testvériségről szóló könyvek,remélem,minél előbb megfilmesítik. Smile A Twilight-ot utáltam,de miután negyedjére láttam,megkedveltem.A New Moon és az Eclipse messze veri az első részt.Filmek közül,amit nagyon szeretek a 92-es Dracula Gary Oldmannal.Na,az az igazi! Smile
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptySzomb. Aug. 14, 2010 7:50 pm

Igen, köszönöm, hogy összefoglaltátok a le nem írt gondolataimat!! Pontosan erre gondoltam, csak megfogalmazni nem tudtam. LOL2 cheese

"Mindenki a Twilight-ot utánozza. És amúgy a Twilight sagáról meg csak annyit, hogy egyre rosszabb. Most meg am bemész egy könyvesboltba és minden tiniknek szóló regény a vámpírokról szól..."

"Amúgy igazad van, tényleg a Twilight óta divat ez a vámpír dolog (sorozatok terén is), csak nekem az "fáj", hogy se nem eredeti, se nem jobb az eredetinél, és mégis ennyi ember el van tőle ájulva. "

Ez az, amire én is gondoltam! cheese
Vissza az elejére Go down
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptySzomb. Aug. 14, 2010 10:57 pm

Tényleg a Twilight óta divat a vámpírosdi, gondolom amiatt is lett most sorozat a Vampire diariesból, viszont a könyve hamarabb volt, mint a Twiight (1991-1992)

A lényeg: néztem megint pár részt Very Happy És egy re jobb Smile
Viszont Elena hülye.
És amit remélek, hogy Anna még sokat fog szerepelni, olyan aranyos Smile Smile

ui: most tartok az évad felénél, holnap megyünk nyaralni, sztem viszem a laptopot és esténként megnézek egy-két részt Smile
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:00 am

galanm írta:

Viszont Elena hülye.

LOL2 így van!
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyVas. Aug. 15, 2010 8:52 pm

És amit remélek, hogy Anna még sokat fog szerepelni, olyan aranyos Smile Smile

Hmmm... tényleg aranyos....

Nekem nagyon tetszett az első évad és már nagyon várom a következőt....a magyar szinkronhangok megint mellétrafáltak,de hát ezt már megszokhattuk.Misi,minél többet látsz,annál jobban fog tetszeni,pláne,hogy tele van meglepetéssel! Very Happy
Vissza az elejére Go down
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 6:31 pm

Szinkronosba még bele se kukkantottam Smile
Nyaralás közben 7 részt sikerült megnéznem 7 részt Smile Még maradt 4, de az sztem már csak jövő hétre marad, mert holnap megyünk Szegedre és oda nem viszem a laptopot, ma még túl fáradt vagyok ahhoz, hogy bármit is nézzek.
Tényleg volt benne pár olyan csavar, hogy csak néztem.
Ja és még nyaralás közben elolvastam a 3-ik könyvet is és hát azért elég durván eltér egymástól a kettő és sztem a sorozat az jobb.
Vissza az elejére Go down
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyHétf. Aug. 23, 2010 11:29 pm

OMG! Hogy lehet így vége egy évadnak????? De jó, hogy nincs messze szeptember 9 Smile

Viszont: Anna Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyHétf. Aug. 23, 2010 11:44 pm

Hát igen.... erre írtam,hogy : hmm,tényleg aranyos ..... volt. Smile
Hogy lehet így vége egy évadnak??? Hát erre én is kíváncsi voltam,de már beletörődtem,hogy nemsokára látni fogom a folytatást.Ugye,hogy megérte megnézni??? És tényleg tele van csavarral... Smile
Amúgy tetszett amit eddig láttál?
Vissza az elejére Go down
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:01 am

Összességében tetszett, úgy kb 7,5/10-t adok az évadra, az eleji szenvedés miatt, de a 4-ik rész után már azért látszott, hogy jó lesz ez.
És 100x jobb volt, mint a könyv.
Viszont David Anders-t egyre jobban utálom (Hősökben is g... volt, meg itt is)

Aki nem látta és még akarja az ne olvassa a következőt Very Happy

Ami nagyon meglepett, hogy Lockwood és fia vérfarkas.
Vissza az elejére Go down
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Szept. 10, 2010 6:54 am

Ma új rész van Very Happy Meg is nézem mindjárt Smile

szerk.: hát hozta azt a színvonalat, amit előző évad végén.
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Szept. 10, 2010 4:12 pm

wááááááááá, isteni volt!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Szept. 10, 2010 6:57 pm

Húúúú basszus!!! Tényleg!!! Elfelejtettem.... gyorsan pótlom a hiányomat.... Smile
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Szept. 17, 2010 2:12 pm

Tegnapi rész? Komment?? Jaj, nekem nagyon tetszett!!! cheese cheese
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptySzomb. Szept. 18, 2010 12:21 am

Hozta a megszokott színvonalat, nekem is tetszett Smile
Péntek reggelente az az első, hogy "megveszem" a részt és megnézem Very Happy
Kíváncsi leszek Caroline-ra a továbbiakban. Tyler meg elég butuska, hogy még nem jött rá arra, hogy micsoda.
Vissza az elejére Go down
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók EmptyPént. Szept. 24, 2010 8:09 am

Ááááá, basszus, szemétség, ahogy most vége lett a résznek..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vámpírnapók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírnapók   Vámpírnapók Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vámpírnapók
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Egyéb... :: Sorozatajánló-
Ugrás: