musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Csibebaba - Barbi

Go down 
SzerzőÜzenet
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Csibebaba - Barbi Empty
TémanyitásTárgy: Csibebaba - Barbi   Csibebaba - Barbi EmptyVas. Júl. 12, 2009 6:22 pm

Barbinak hívnak, 18 éves vagyok és Mátrafüreden lakok. tavaly költöztem ide, addig Gyöngyösön laktam - egy utcában Ritával. vele amúgy nagyon jó barátnők vagyunk, egy suliba járunk, egy évfolyamra. Az ízlésünk is ugyanaz zenei téren.

Én is imádom a színházat, a mozit (de persze csak a jó filmeket) - kedvenc színészem Johnny Depp, Gerard Butler és Matthew Perry - , kedvenc énekesem Patrick Fiori (Fifiiii) és róla szinte mindent tudok, szóval nyugodtan forduljatok hozzám bizalommal vele kapcsolatban. De imádom még Julie Zenattit is, valamint a magyar musicalénekeseket. (MÁZS, Dolhai Ati, Bereczki Zoli, Szinetár Dóri... stb.) Angolul és franciául tanulok, szal elég sok mindent megértek a zenékben, amiket hallgatok.

Szeretek a barátaimmal szórakozni, zenét hallgatni (imádom a musicaleket és a francia zenét), netezni, olvasni és hülyeségeket beszélni. Mindenki tudja, hogy belül szőke vagyok - akárcsak mint néhányan a társaságomban... - . itthon is elég gyakran a szüleim idegeire megyek a beszólásaimmal és az elvarázsoltságommal. A naivitásomat is épp most próbálom legyőzni, remélem jó úton haladok.

asszem, ennyit előzetesben rólam. ha még valami érdekel titeket, akkor kérdezzetek nyugodtan! xxxxx
Vissza az elejére Go down
 
Csibebaba - Barbi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Csibebaba - Barbi
» Filmjeim - Barbi
» Barbi kreációi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: A tagoktól a tagoknak :: bemutatkozás-
Ugrás: