musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Bonneetoile - Zsu

Go down 
SzerzőÜzenet
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Bonneetoile - Zsu Empty
TémanyitásTárgy: Bonneetoile - Zsu   Bonneetoile - Zsu EmptySzomb. Júl. 04, 2009 3:36 pm

A nevem Zsu.Csak így röviden.Szendehelyen lakom és van 3 gyermekem.A nagyobbik lányom Enca 16,,a fiam 9,a kislányom pedig 8 éves.Tudom,nem vagyok veletek egykorú pipi,de hát a zene kortalan!Nem igaz? Very Happy Jelenleg nem dolgozom,itthon vagyok,mint főállású anya.Azelőtt vendéglátós voltam,dolgoztam úgy pizzériában,mint I.o étteremben.Mixervizsgám is van.Én még oroszt tanultam,amiből kitűnő voltam,de hol van az már..!Annak már 18 éve.Tanultam németül 2 évig,(de minek,úúúúúúútálom, itthon olaszul,angolul,eszperantóul,és most a francia van a soron.(Egy nyelvet sem beszélek,sajna) Kb. 6 éve,amikor meghallottam a rádióban a Les rois du monde-ot,azt hittem megáll a szívem.Még ilyen szart,bocs! kakit,sose hallottam.Aztán még egyszer,még egyszer,meg még egyszer,és utána azt kértem névnapomra.Innen a francia zene és musicalek iránti elkötelezettségem.Két évig aludtam el úgy,hogy a fülemen volt a hallgató,ment a zene,reggel meg kikapcsoltam.Aztán jött a Notre Dame de Paris.(Érdekesség:azt se tudtam,mi fán terem,Tom Ross-ról kerestünk képeket,cikkeket majd találtam róla egy vidit,ahol a Déchire-t énekli.Megnéztem,melyik darabból van,rákerestem,kiadta Fiorival.Azóta bámulom.)Majd a Le roi soleil és ez húzta magával a többit:Les dix commandements,Autant en emporte le vent,Les enfants du soleil,Belles,belles,belles,Dracula stb.És persze minden ami Pelletier - nekem abszolút ő a favorit - ,Garou,Fiori,Voisin,Pagny,Levi,Moire,Maé,Pelchat,Berghella,Cossette.Hát,ennyi röviden(ezzel übereltem önmagam!)rólam és a franciáról.
Vissza az elejére Go down
 
Bonneetoile - Zsu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: A tagoktól a tagoknak :: bemutatkozás-
Ugrás: