musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Rita - avagy az admin

Go down 
SzerzőÜzenet
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Rita - avagy az admin Empty
TémanyitásTárgy: Rita - avagy az admin   Rita - avagy az admin EmptySzomb. Júl. 04, 2009 2:27 pm

Ritának hívnak, Gyöngyösön lakom, 18 vagyok. A suliban elég sokan ismernek, mert sok műsorban fellépek, általában énekelni szoktam, vagy a gimis színjátszókörben fellépni. Intellektuális fajta vagyok azt hiszem, ugyanis bár szeretek találkozni a barátaimmal az időmet nem a bulizások töltik ki, hanem a zenehallgatás, éneklés, olvasás és filmnézés. Elkötelezett híve vagyok a francia zenének, amióta csak láttam a Rómeó és Júlia francia változatát, de az igazi teljes belebolondulás a Notre Dame de paris musicallel kezdődött. Itt ismertem és szerettem meg Garout. Már az első nap, amikor megláttam letöltöttem az albumait (igen, nem is szégyellem, hiszen Magyarországon mégis hogy szerezzem be???). Mellette hatalmas Julie Zenatti rajongó is lettem (Fleur de lys a Notre dame-ból) és hatalmas élményt jelentett amikor chatelhettem vele, válaszolt a "tökéletes franciasággal feltett" kérdéseimre. Igen, ez élmény volt.
Mivel él kint egy rokonom Belgiumban ezért életemben másodszor is kijuthattam ebbe a gyönyörű országba, de már azért máshogy viszonyultam hozzá. Felemelő érzés volt a kezemben tartani Garou Routes DVD-jét és Julie Zenatti legújabb albumát a La boite de Pandorát.
Most, hogy megjelent Garou első angol nyelvű albuma örülök, hogy valószínűleg többen is megismerik Magyarországról ezt csodás kanadai-francia énekest. Ezért hoztam létre a fórumot is.
Jó szórakozást nektek!
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
 
Rita - avagy az admin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rita képei
» Rita kreációi
» Filmeim - Rita

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: A tagoktól a tagoknak :: bemutatkozás-
Ugrás: