musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Míg a Jackpot el nem választ

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Míg a Jackpot el nem választ Empty
TémanyitásTárgy: Míg a Jackpot el nem választ   Míg a Jackpot el nem választ EmptySzer. Aug. 18, 2010 5:00 pm

Míg a jackpot el nem választ
(What Happens in Vegas)


rendező: Tom Vaughan
forgatókönyvíró: Dana Fox
operatőr: Matthew F. Leonetti
producer: Michael Aguilar, Dean Georgaris, Shawn Levy
vágó: Matt Friedman

szereplő(k):
Cameron Diaz (Joy)
Ashton Kutcher (Jack)
Rob Corddry (Hater)
Lake Bell (Tipper)
Zach Galifianakis (Dave)
Krysten Ritter (Kelly)
Queen Latifah (Dr. Twitchell)

Joy (Cameron Diaz) egy nagy csalódást elfelejteni, Jack (Ashton Kutcher) pedig bármilyen csalódást elkerülni jön Vegasba. A véletlen úgy hozza, hogy egy este együtt buliznak, éjszaka viccből összeházasodnak és reggel egymás mellett ébrednek. De nem csak egy házaspárt nyertek az éjjel, hanem meg is gazdagodtak: egy játékgéppel megütötték a főnyereményt. Kié lesz a vagyon? Aki jobban bírja. Mert persze azonnal beindul a kölcsönös hadviselés: az ifjú asszonyka és ura egyforma elszántsággal, ravaszsággal és gátlástalansággal igyekszik megszabadulni a másiktól, hogy övé legyen a millió. Mézeshetekről szó sincs. Csapdákról, gyilkossági kísérletekről és átverésekről annál inkább. Itt valaki pusztulni fog. Vagy szerelmes lesz.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, imádtam!!!! Végre egy nagyon nagyon jó szerelmes vígjáték az elmúlt évek terméséből.
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Míg a Jackpot el nem választ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Míg a Jackpot el nem választ   Míg a Jackpot el nem választ EmptySzer. Aug. 18, 2010 5:53 pm

Hát én Ashton Kutcher-től falra mászok, szóval nálam ez esélytelen :/ .
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Míg a Jackpot el nem választ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Míg a Jackpot el nem választ   Míg a Jackpot el nem választ EmptySzer. Aug. 18, 2010 8:20 pm

Én meg Cameron Diaztól.. Laughing
Vissza az elejére Go down
Royal4

Royal4


Hozzászólások száma : 656
Join date : 2009. Jul. 28.
Age : 40
Tartózkodási hely : Gödöllő

Míg a Jackpot el nem választ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Míg a Jackpot el nem választ   Míg a Jackpot el nem választ EmptySzer. Aug. 18, 2010 10:41 pm

Nem rossz film, nekem tetszett! Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.myspace.com/tantoandras
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Míg a Jackpot el nem választ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Míg a Jackpot el nem választ   Míg a Jackpot el nem választ EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 12:01 am

Ashtont én sem bírom. Csak motyog. Lehetetlen megérteni mit pofázik XD De Cameron??? Vele mi a baj?
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Míg a Jackpot el nem választ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Míg a Jackpot el nem választ   Míg a Jackpot el nem választ EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 9:45 am

Nem tudom, engem idegesít az a nő... De film ettől lehet jó, egyszer biztosan megnézem. Smile
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Míg a Jackpot el nem választ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Míg a Jackpot el nem választ   Míg a Jackpot el nem választ EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:52 am

Én meg mind a kettőtől falra mászom! Ki nem állhatom őket! Diaz-t jobban utálom,mint Kutcher-t,egyszerűen nem bírom elviselni....."szélesszájú kisbéka" undorító egy nő!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Míg a Jackpot el nem választ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Míg a Jackpot el nem választ   Míg a Jackpot el nem választ Empty

Vissza az elejére Go down
 
Míg a Jackpot el nem választ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Egyéb... :: Filmajánló-
Ugrás: