musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!

Go down 
+3
Ivett
Csibebaba
Bonneetoile
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:10 pm

Kedvenceim,akiket igazán nagyra tartok:


Gerard Butler
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Gerardbutleryoungandhot

Heath Ledger
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ledger-heath

Gary Oldman
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    24224_gary_oldman_krecone_wlosy_oczy_answer_1_xlarge

Kate Hudson, Matthew McConaughey,Donald Sutherland
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Foolsgoldpic11

Daniel Day-Lewis
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Daniel-day-lewis

Sandra Bullock
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Sandra-Bullock

Gabriel Byrne
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    GabrielByrne_TMN

Harrison Ford
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Harrison-ford-4-g

Sean Bean
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Sean_bean_280_431571a

Nicole Kidman
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Nicole_kidman_copy1-300x300

Brad Pitt
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Brad_pitt0588179395_400

Mark Ruffalo
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    20100715markruffa

Adam Sandler
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    AdamSandler(3)

Jeffrey Dean Morgan
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Jeffrey_dean_morgan_20090305

Kate Backinsale
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Kate-beckinsale

Robert De Niro
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    DeniroG0205_468x506

Clive Owen
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    244.owen.clive.092706

Jennifer Aniston
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Jennifer_aniston_1

Természetesen nem teljes a lista....
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyHétf. Aug. 23, 2010 9:36 am

Íme az én listám (azokat nem említem, akiket Zsu már feltüntetett)

Keanu Reeves
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Uhq57pua9s

Kate Winslet
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Kate_winslet_denim

Matthew Perry
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Matthew_perry

Alan Rickman
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    AlanRickman1

Johnny Depp
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Johnny_depp_97

Reese Witherspoon
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Reese_witherspoon1

Jack Nicholson
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Jack_nicholson1

Orlando Bloom
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Pp0953orlando-bloom-posters

Leonardo diCaprio:
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Leonardo_dicaprio-1-blood_diamond1

Tom Hanks:
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Tom-hanks-picture-1

Catherine Zeta-Jones
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Catherine%20Zeta%20Jones

Antonio Banderas:
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Antonio-banderas

Renée Zellweger:
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Zellwege

Hugh Grant:
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Hugh_Grant_766689

Colin Firth:
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Colin-Firth3

Ben Affleck:
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Inarticle-b-dh5t2sganj


A hozzászólást Csibebaba összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 23, 2010 6:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyHétf. Aug. 23, 2010 10:20 am

Nos,akiket még idesorolnék Barbié közül: Alan Rickman,Antonio Banderas,Keanu Reeves,Colin First,Tom Hanks,Johnny Depp,Robert DeNiro,Leonardo DiCaprio.

DiCapriot és Johnny Deppet a Gilbert Grape-ben szerettem meg,akkor már tudtam,hogy nagy színészek lesznek.Leonardo akkor még nagyon nyálas képű gyerekecske volt,de mostanra már,hála az égnek "megemberesedett" ! Smile Antonio Banderas a Mambó királyaiban fogott meg nagyon.

Barbi,a Keanu-s képet jó lenne átméretezni,a max. 800x800-as.
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyHétf. Aug. 23, 2010 11:04 am

tudom... Very Happy Majd mindjárt megcsinálom...

Jó, hogy mondod Robert de Niro-t, őt véletlenül kihagytam. De persze ő is. Smile

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Robert-de-niro-picture-1

És persze Hugh Laurie is

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Hugh%20Laurie_0
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyHétf. Aug. 23, 2010 6:39 pm

Nem létezik, hogy őket kihagytam!!!!

Íme:

Jean Reno
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Tn2_jean_reno_2

Ewan McGregor
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ewan_mcgregor_24

Meryl Streep
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Nagy%20Oregek-MerylStreep1

Richard Gere
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Richard_Gere_-_1_-_300_-_Bee_Season%5B1%5D

Julia Roberts
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Julia_roberts04

Anthony Hopkins
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Anthony-Hopkins

Vivien Leigh
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Vivien+Leigh
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyHétf. Aug. 23, 2010 11:12 pm

Richard Gere,JEAN RENO,Meryl Streep,Anthony Hopkins nekem is kedvenceim.Hopkins nagyon tetszett a Szenvedélyek viharában,és a Ha eljön Joe Black-ben is. Jean Reno-tól a kedvenc-kedvencem a Leon,a profi.

Nagy kedvenceim még:

Diane Lane
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    DianeLane

John Malkovich
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    7140997_gal

Matthew McCounaughey
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Matthew_mcconaughey_200907
Vissza az elejére Go down
Ivett

Ivett


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Aug. 23.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:28 am

Nálam akik kiemelkednek a kiváló színészek kategóriájából, a következők:

Férfi kategória: Joaquin Phoenix, Bruce Willis, Hugh Grant, Johnny Depp, Colin Firth, Walther Mattau, Jack Lemmon, és valaik még tuti kimaradt...
Női kategória: Sandra Bullock, Reese Witherspoon, Anne Hathaway, Natalie Portman, Emma Watson, Hillary Swank, Penélope Cruz (spanyol filmjeiben), Jennifer Aniston és, hogy francia területről is említsek: Audrey Tautou és persze első helyen Claire Keim. Smile
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyKedd Aug. 24, 2010 1:18 pm

Igazából nekem két nagy kedvencem van, gondolom mindenki tudja, hogy ki az a kettő Smile . Azért leírom!

Kevin Sorbo

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ks1

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ks2

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ks3v

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ks4

David Boreanaz

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Db1m

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Db2z

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Db3

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Db4y

És azért, hogy legyen itt legalább egy nő, Lexa Doig (még most jelezném, hogy a harmadik kép lehet,hogy kifogásolható - ha így érzitek, akkor nyugodtan moderálja ki valaki, majd rakok ki másikat! Smile )

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ld1co

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ld2m

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ld3d

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ld4l
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:03 pm

Na már majdnem mindenkit felsoroltatok, tényleg.

Azért nekem még:
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Meg-ryan-1
Meg Ryan



Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Anne-hathaway-teeth
Anne Hathaway

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    JamesMarsden
James Marsden

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    139600-mister-eleven-adam-garcia-plays-alex-410x230
Adam Garcia (na ja female-ből vagyok... múgy meg olyan Manu-s szemei vannak)

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Image138
Audrey tautou

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Juliette+binoche
Juliette Binoche

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    914_Sexy_lrg_Simon_Baker
Simon Baker

és persze...
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Angelina-jolie
Angelina... belé szerelmes vagyok! Imádom minden filmjét, meg ha leszbi lennék esküszöm tényleg belé lennék zúgva. Egyenlőre meg csak csodálom.


A többit meg már rég felsoroltátok... Very Happy

De amúgy a kedvenceim, csak hogy teljes legyen a kép:
férfi: Gerard Butler, Tom Hanks, Brad Pitt, Johnny Depp, James Marsden, Adam Garcia, Simon Baker, Leonardo DiCaprio
női: Audrey Tautou, Juliette Binoche, Anne Hathaway, Meg Ryan, Julia Roberts, Renée Zellweger, Nicole Kidman, Jenifer Aniston, Angelina Jolie


Biztos van még... akkora filmbuzi vagyok hogy az csak na, és a legtöbb színészt azért szeretem Smile
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:12 pm

Angelina Jolie-t ki nem állhatom,szabály szerűen falra mászok tőle.Nagyon unszimpi. Amit írtál filmet,a Határok nélkül-t megnéztem és hihetetlenül tetszett! Még az ő játéka is,hát még Clive Owené.... Nekem a magánéletéről szóló pletykák azok,amik annyira betettek,hogy nem vagyok képes pozitív érzésekre vele kapcsolatban...

Meg Ryan-t mindig nagyon szerettem,szinte az összes filmjét láttam,mondanom sem kell,hogy a kedvenc tőle abszolút az Angyalok városa...
Simon Baker-t szintén imádom,a Szex és halál kezdőknek-ben is hozza a formáját rendesen. Anne Hathaway gyönyörűen randa szélesszájú kisbéka,akit nagyon szeretek,Audrey Tautou bájos egyéniség aki szintén vászonra termett.
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:54 pm

Angelina Jolie-t én sem szeretem, mégpedig azért nem, mert mindenki úgy isteníti, hogy az évszázad legszebb nője meg minden, szerintem meg *egyáltalán* nem szép! De azért Lara Croft-nak jó volt Smile .
Vissza az elejére Go down
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:59 pm

Hát Ádám ez olyan, mintha én mondtam volna. Ugyanezt gondolom róla Smile
Vissza az elejére Go down
Ivett

Ivett


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Aug. 23.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:19 pm

Csatlakozom az előttem szólókhoz Angelina Jolie témakörben.Smile Sajnos én még nem tudtam végignézni egyik filmjét sem...nem tudom, valahogy az első benyomás nem sikerült túl jól, és azóta sem alakult ki semmi kapcsolat közte mint színésznő, és köztem, mint néző között...Nem tudom, miért.
Anne Hathaway a Becoming Jane óta egyik kedvencem, így visszamenőleg is kíváncsi lettem a filmjeire. Az Alice in wonderland-ben is tetszett, most jut eszembe. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptySzer. Aug. 25, 2010 2:42 am

Mire kitalálom kihiányzik addigra beírja valaki Very Happy Na de itt van még:

AAMIR KHAN - Halálos szerelmem !!!!! Gerry és Ewan mellett az első helyen áll.
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    N674498100_1337768_5527

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    20746_101020606594927_100000609644315_28441_1551221_n



Owen Wilson
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ownemarno

Most ők jutottak eszembe pedig még rengeteg színészt szeretek Smile
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptySzer. Aug. 25, 2010 9:39 am

Hát, ha még nem mondtam volna, Angelina Jolie-t én se bírom, és főleg a magánéleti dolgai miatt, meg szerintem annyira nem is szép, amennyire istenítik (ugyanez a helyzet pl. Megan Fox-szal is, aki sztem egy k...). Angelinában már az se tetszett, hogy elvette Brad Pittet Jennifer Anistontól, bár tudom, hogy az ilyenhez ketten kellenek, de akkor is....
Jó, azt mondjuk becsülöm benne, hogy segíti a szegényeket és az árvákat, meg örökbe fogad meg ilyenek, de a többi magánéleti dolgai nagyon unszimpatikussá tették. Viszont a Mr és Mrs Smithben tetszett. Very Happy

Az én kedvenceim a többiekével kiegészítve:

férfiak: Gerard Butler, Heath Ledger, Gary Oldman, Matthew McConaughey, Harrison Ford, Brad Pitt, Owen Wilson

nők: Kate Hudson, Sandra Bullock, Nicole Kidman, Jennifer Aniston, Meg Ryan

És még két kedvencem:

Ben Stiller
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Ben_stiller

Hugh Jackman
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Hugh-jackman-picture-4
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptySzer. Aug. 25, 2010 10:39 am

Pont most akartam még írni Ben Stiller-t. Lesz apádra ütök 3 :DD
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptySzer. Aug. 25, 2010 4:48 pm

Tom Cruise-t miért nem írja senki? Én ezerszer lennék inkább Tom Cruise mint Brad Pitt!
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptySzer. Aug. 25, 2010 8:09 pm

Utálom Tom Cruise-t. Inkább meg sem nézem a filmet ha ő van benne.
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptySzer. Aug. 25, 2010 8:17 pm

Én is így vagyok Tom Cruise -zal inkább nem megyek a filmjeire ki nem állhatom. (Kivéve az Interjú a vámpírral abban tetszett)
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptySzer. Aug. 25, 2010 8:45 pm

Én nagyon bírom. Az utolsó szamurájban kegyetlen jó volt!
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptySzer. Aug. 25, 2010 10:49 pm

Én is szeretem,az ég-világon semmi bajom vele filmileg,magánéletileg a mostani hülyeségei nem igazán tetszenek....ez a szcientológiai dolog......hmm. A Mission trilógiában is szerettem,hát még az Interjú a vámpírral-ban.Az utolsó szamuráj is teljesen rendben volt,tetszett a film.Szerintem tehetséges színész,nekem átjönnek a szerepeivel járó érzelmek.

Akit viszont iszonyatosan rühellek: JACK BLACK na én tőle mászom a falra.Egy idióta barom... (nekem)
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Jackblack_l
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 9:13 am

Tom Cruise-zal nekem sincs semmi bajom, kedvenceim tőle a Koktél, a Túl az Óperencián és az Esőember. De Az utolsó szamurájban is kegyetlen jó volt. Ami a magánéletét illeti, szerintem nagyon jók voltak Nicole Kidmannel, kár hogy elváltak. A szcientológiai meg gyereknevelési dolgai nekem se szimpatikusak, de én Katie Holmes helyében simán felszólalnék a saját érdekemben...

Na akkor róla is egy kép:

Tom Cruise
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    600full-tom-cruise

és még egy kedvenc, Dustin Hoffman
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Dustinhoffman_01
Vissza az elejére Go down
Ivett

Ivett


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Aug. 23.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 11:46 am

A Koktél és a Túl az Óperencián nekem is tetszik, és igen, Az utolsó szamuráj is egy klasszikus nálunk. Tom Cruise-zal nem lenne semmi gond, ha a magánélete csak a színészi kvalitása után jelenne meg a sajtóban. Előbbivel kellene inkább foglalkoznunk, főleg, mivel nem is ismerjük személyesen.Smile

Akit még a színésznők közül nem láttam itt...vagy átsiklottam felette...

Natalie Portman

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Natalie_portman_lgl
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 2:37 pm

Szerintem pont te írtad Natalie Portmant, csak még kép nem volt róla. Smile

És akit folyamatosan kihagyok, pedig imádom:

Adrien Brody
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    AdrienBrodyConnie
Vissza az elejére Go down
Ivett

Ivett


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Aug. 23.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 2:55 pm

Szigorúan képügyileg értettem Very Happy

És pótolván az általam említettek közül azok képeit, amik, ha jól sejtem, még nem jelentek meg itt...Smile

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    1Out_20to_20Sea

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    55938071-emma-watson

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Hillary_Swank

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Pen%C3%A9lope_Cruz

Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Claire-keim-eternelle-principale
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!    Empty

Vissza az elejére Go down
 
Színészek és színésznők,akik nélkül szegényebb lenne a világ!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Színésznők csatája
» Színészek csatája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Egyéb... :: Filmajánló-
Ugrás: