musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Séta a múltba

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Séta a múltba Empty
TémanyitásTárgy: Séta a múltba   Séta a múltba EmptySzomb. Júl. 17, 2010 9:46 pm

Drága Ritunak köszönhetően ma sikerült megnéznem a Séta a múltba című filmet,aminek nagyon örülök.Engem (minket Encával ) nagyon megfogott,nem tagadom,nem erre számítottam...
A Port.hu 310 szavazója eddig 9,4 pontig juttatta a filmet,ami szerintünk teljesen reális.Horrort szerettem volna nézni,de Enca erősködött és egyáltalán nem bántam meg.Fiúk,szívből ajánlom még nektek is.

Landon Carter a menő arcok príma életét éli egy középiskolában. Mindennapi elfoglaltsága közé tartozik például a kevésbbé tökéletes fazonokkal történő gonoszkodás. Amikor egy alsós iskolatársukra kimért csapatos tréfa rosszul sül el, Landont büntetésként közösségi feladatok elvégzésére ítélik. Kénytelen lesz a szombati iskolában korrepetálni, résztvenni az iskolai színdarabban, és még pár hasonló - nem túl menő - cselekedetet végrehajtani. Ilyen módon kapcsolatba kerül az iskola "csodabogarával", Jamie-vel, aki a helyi baptista lelkész egyetlen lánya. A két teljesen ellentétes személyiség..........

A szereposztást és a rövid tartalmat módosítottam,mert nem fair,hogy beleírtak ezt-azt... Aki megakarja nézni a filmet,ne olvasson más oldalon tartalmat és hozzászólásokat,mert tele van spoiler-rel!!!

rendező: Adam Shankman
forgatókönyvíró: Karen Janszen
operatőr: Julio Macat
zene: Mervyn Warren
producer: Denise Di Novi, Hunt Lowry
vágó: Emma E. Hickox

szereplő(k):
Mandy Moore (Jamie Elizabeth Sullivan)
Peter Coyote (Hegbert Sullivan)
Shane West (Landon Rolands Carter)
Daryl Hannah (Cynthia)
Clayne Crawford (Dean)

A film értékelése: 9,4/10 (310 szavazat)

Séta a múltba Seta-a-multba--1879

Séta a múltba Seta-a-multba--1875

Séta a múltba Seta-a-multba--1877
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Séta a múltba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Séta a múltba   Séta a múltba EmptyVas. Júl. 18, 2010 4:41 pm

Én imádtam ezt a filmet. Jaj, de bőgtem is rajta... nálam is 9 pontos. Smile
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Séta a múltba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Séta a múltba   Séta a múltba EmptyVas. Júl. 18, 2010 11:50 pm

Hát lehetett sejteni, hogy milyen lesz a film vonulata, meg a végletet is az apa egyik mondatától, de egyébként ja, nekem is nagyon bejött Smile ! Én is csak ajánlani tudom mindenkinek!
(Ja, egyébként nem tudom, hogy honnan, de ismerem az apát alakító színészt. Már vagy egy órája ezen gondolkozom, de nem jut eszembe, és szerintem nem is fog..Na, megvan, az imdb segített: 4400.)
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Séta a múltba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Séta a múltba   Séta a múltba EmptyHétf. Júl. 19, 2010 4:30 pm

Very Happy
Pedig Peter Coyote-nak nagy neve van!
Vissza az elejére Go down
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Séta a múltba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Séta a múltba   Séta a múltba EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 12:57 pm

Unatkozom tehát ha megtalálom ezt a filmet a neten most megnézem Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Séta a múltba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Séta a múltba   Séta a múltba Empty

Vissza az elejére Go down
 
Séta a múltba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Egyéb... :: Filmajánló-
Ugrás: