musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Never Cry Werewolf

Go down 
SzerzőÜzenet
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Never Cry Werewolf Empty
TémanyitásTárgy: Never Cry Werewolf   Never Cry Werewolf EmptyPént. Júl. 09, 2010 11:46 pm

Never Cry Werewolf Necercrywerewolf0

Ellenben velem, tesóm nagyon szereti a horrort, és ma is egy ilyen filmet nézett. Viszont volt valami, ami az én figyelmem is felhívta a filmre: Kevin Sorbo!!! Tesóm egyből mondta, hogy szerepel benne, ráadásul amolyan kicsit többet szereplő mellékszereplő(vagy keveset szereplő főszereplő - végül is az imdb és a film végén a stáblista másodikként említi, s a borítón is az ő neve szerepel másodikként). Na persze tesóm nem miatta nézte meg, egyáltalán nem is szereti, hanem csakúgy, mint sokan mások újabban, ő is nagyon szereti Nina Dobrevet, ugyanis igazából ő a főszereplő. Mellette még főszerepben Peter Stebbings-et láthatjuk - nekem az ő neve semmit nem mond, hogy őszinte legyek, nektek nem tudom, hogy mennyit.
Mint az a címből is kiderül, most egy vérfarkassal van dolgunk. Az egész ott kezdődik, hogy egy új szomszéd (Peter Stebbings) költözik be Lorenék (Nina Dovrev) mellé. Loren ezután elkezd hangokat hallani, s ahogyan ez lenni szokott, egyre több fura dolgot vesz észre, s elég hamar rájön, hogy az új szomszéd bizony egy vérfarkas. Loren pedig az eddig történtek miatt, amit nem szeretnék elspoilerezni, meg akarja ölni. És igazából innentől lesz igazán érdekes a sztori, úgyhogy többet nem is nagyon lőnék le.

Never Cry Werewolf Nevercrywerewolf1
Badass

Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy ez olyan horror, ami egyáltalán nem horror, hiszen amin én nem ijedek meg, az egyszerűen nem férhet bele ebbe a kategóriába! De komolyan, ugye írtam, hogy a The Messengers-en mennyire paráztam, még néha-néha szünetet is tartottam, mert annyira jól fent tudták tartani a feszültséget. Itt meg egyszerűen semmi. Persze, azért próbálkoznak, és illik is, de valahogy nem olyan félelmetes az egész. Én inkább akció/fantasynek mondanám egy kis krimivel meg nem kevés humorral fűszerezve. No, persze, nem azt mondom, hogy nincsenek benne izgalmas jelenetek, csak azt, hogy ezek nem hátborzongatóak. Igazából nagyon jó, hogy nem csak annyi egy vérfarkas a filmben, ami az emberekben kialakult(jók az érzékszervei, átváltozik teliholdkor, öl), hanem adtak hozzá jó pár pluszt is, amitől kicsivel érdekesebb lett a karakter. És, ha már karakter, természetesen meg kell említenem Sorbo-t, mert fergetegesen jó karaktert és nem egy nagy poént írtak neki! Természetesen én nagyon sajnálom, hogy nem kapott több jelenetet, de amit kapott, abban a maximálisat hozza, sőt, olyannyira jó volt, hogy tesóm, aki egyáltalán nem szerette ezelőtt, egész megkedvelte!

A lényeg a lényeg, bár imdb-n ezt is nagyon alulpontozták, szerintem hatalmas film. Bár ugye tudjuk, hogy én Sorbo-val is nagyon elfogult vagyok, szóval talán másnak nem fog majd annyira tetszeni, pláne nem annak, aki igazi horroros, borzongós hangulatra vágyik. Amit még meg kell említenem, az a zene, ami ezúttal nem is annyira az ijesztgetést segíti elő, hanem feelgood hangulatot kölcsönöz egy-egy jelenetnek. És itt van ugye eyecandynek Nina Dobrev (bár én még mindig nem értem, hogy mitől olyan jó csaj) és Kevin Sorbo(igen, én még mindig nagyon jóképűnek tartom), és a kettejük párosát egy ilyen filmben nagyon jó volt nézni; a karaktereik nagyon szimpatikusak voltak, és én sajnálom, hogy nincs folytatása, mert ez a páros simán megérdemelné!
Vissza az elejére Go down
 
Never Cry Werewolf
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Egyéb... :: Filmajánló-
Ugrás: