musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Gregori Baquet

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptySzomb. Jún. 05, 2010 4:31 pm

Gregori Baquet Gregi

Grégori Baquet francia színész-énekes. 2001-ben a Roméo et Juliette francia musicalben játszotta Benvolio szerepét. A musical berobbant a köztudatba, ha nem is vált ismertté a szereplők neve, a darabban elhangzott számok annál inkább. Hazánkban is híres a musical magyar változata. A magyar rádiók előszeretettel játsszák a francia és magyar változatokat is.
Grégori Baquet 1970. december 11-én Párizsban művészcsaládban született. Édesapja francia muzsikus és humorista. Édesanyja koreográfus. Hat évesen kezdett el zongorázni, de klarinéten és szaxofonon is tanult, és énekórákat is vett. Tizenhárom évesen kezdett el érdeklődni a színészet iránt. Kollégái szerint lelkesen vetette bele magát minden új darabba. Néhány év múlva befejezte tanulmányait, és a színészetet is, az éneklés felé fordult. Tizenhat évesen fellépett a TV-ben ami óriási sikert hozott neki. Majd vállalt különböző film és sorozat szerepeket . Miután végzett a katonasággal, a Francia Nemzeti Színház tagja lett! Az igazi fordulópont 1991 májusában jött, amikor szerepet kapott a Faust-ban. Itt került kapcsolatba Karim Salah-val, akinek köszönhetően egyre nagyobb szerepeket kapott: Hamlet, Phédra. Az első romantikus szerepe Jean Maraissal és Bernadette Laffont-tal a L'Arlésienneben volt. Mielőtt a Rómeó és Júliában szerepelt volna, egy film musicalben, a „Paradisco”-ban játszott Jerom Pradon és Antony Rapp mellett. 2003-ban kiadta albumát Donne moi címmel, amin duettet énekel Cecilia Cara-val aki a Rómeó és Júliában játszotta Júlia szerepét. Grégori elvált, egy fia van, Théophile.
Négy testvére van: két bátyja Dimiti és Stéphane, valamint két nővére, Sophie és Anne. A kedvenc színésze Brad Pitt, kedvenc filmje a Fight Cluc. Greg hidrofóbiás, szeret nagyokat sétálni. Az első saját filmje a Tatoo után megrendezte első színdarabját is („Le roman de Renadrd”), melyet a Megéve-i fesztiválon mutattak be.
Gregori Baquet - Donne Moi clip

Romeo et Juliette - Les Rois Du Monde

Renaud Hantson - Le Feu Aux Yeux
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptySzomb. Jún. 05, 2010 6:09 pm

A Rómeóban Frederic Charter mellett (Escalus) ő volt a másik kedvencem.Nagyon jó a hangja. A Donne- moi-t már több éve ismerem régebben folyton hallgattam.Nekem tetszik! Smile

Ezt ismered?
Vissza az elejére Go down
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptySzomb. Jún. 05, 2010 10:23 pm

Persze ismerem és nagyon szeretem ezt is. Amikor elöszőr láttam 2006 -ban az R&J azóta oda vagyok érte és anno szerintem ami a neten fent volt Gregről és Damiennről minden megnéztünk elolvastunk a barátnőmmel aztán most nosztalgiáztam és hát neki is kellet ide egy topic Smile


A hozzászólást Zsike összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 06, 2010 1:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptyVas. Jún. 06, 2010 1:07 pm

Jaj, ez hogy lehet, hogy neki még nem volt topikja?? Amúgy én is nagyon szerettem, olyan kis aranyos Smile Nekem egyébként Damien volt a kedvencem, de Greget is szerettem, meg persze Philt (Mercutio) is. Ők hárman iszonyat édesek voltak a Rómeóban!!! cheese
Én 2004-ben láttam a Rómeót, de már a Les rois du monde első "meghallásától" be lettem oltva. LOL2 Amúgy azt tudod biztosan, hogy Greg évekig együtt volt Céciliával (Júlia), de azt nem tudom, hogy most mi van velük.
Vissza az elejére Go down
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptyHétf. Jún. 07, 2010 12:53 pm

Igen tudok róla, hogy együtt voltak (nem is tetszett ez nekem Very Happy ) De szerintem most már nincsenek csak hallanánk róla valamit,de én se Greg facebookján,tiwtterén és myspacen nem láttam erre utaló jelet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:13 pm

Már rég nincsenek együtt.Szerintem aranyosan néztek ki egymás mellett,annak ellenére is,hogy Greg "majdnem" apja lehetne Ceci-nek.Hihetetlen,hogy ez a pasi már 40 éves!

Így fest nőgyógyászként! Very Happy

Gregori Baquet 18757390

Így meg meztelenül fehér hátsóval! hahaha

Gregori Baquet 18371474
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptyKedd Jún. 08, 2010 11:05 am

Jajj Laughing

Amúgy eleinte én is kiakadtam azon, hogy együtt vannak Céciliával, de aztán megbékéltem a dologgal. Szerintem is aranyosak voltak. És amúgy is, én semmit se szólok a nagy korkülönbségről.. khm.. khm... LOL2
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptyKedd Jún. 08, 2010 11:56 am

Jaj ez a kép de jóóóóóóóóóóó. Amúgy meg nem néz ki 40nek Smile
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptyKedd Jún. 08, 2010 1:41 pm

Rita írta:
Jaj ez a kép de jóóóóóóóóóóó. Amúgy meg nem néz ki 40nek Smile

Feltehetően a lenti képre gondoltál... Laughing
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptyKedd Jún. 08, 2010 8:09 pm

Csibebaba írta:
Rita írta:
Jaj ez a kép de jóóóóóóóóóóó. Amúgy meg nem néz ki 40nek Smile

Feltehetően a lenti képre gondoltál... Laughing

hahaha LOL2 hahaha
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptySzer. Jún. 09, 2010 12:13 pm

Gondoltam hogy kiszúrod... LOL2 LOL2 LOL2
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 2:50 pm

Very Happy hát igen nagyon jóó képek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gregori Baquet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregori Baquet   Gregori Baquet Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gregori Baquet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Kiemelt francia énekesek :: Egyéb francia énekesek-
Ugrás: