musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Twilight - New Moon

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight - New Moon Empty
TémanyitásTárgy: Twilight - New Moon   Twilight - New Moon EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 7:58 am

Eredeti cím: New Moon – The Twilight Saga
Bemutató (USA): 2009. november 20.
Magyar cím: Alkonyat: Újhold
Magyar bemutató: 2009. november 19.
DVD és Blu-Ray megjelenés (HUN): 2010. június 18.
Műfaj: Horror, dráma
Rendező: Chris Weitz
Forgatókönyvíró: Melissa Rosenberg
Szereplők: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Kellan Lutz, Nikki Reed, Jackson Rathbone
Filmstúdió: Summit Entertainment

Vámpír szerelme távozása után Bella Swan (Kristen Stewart) teljes depresszióba zuhan, ám egy régi jóbarát, az indián Jacob Black (Taylor Lautner) a segítségére siet. A barátság hamarosan komolyabbra fordul, ám a fiú körüli titkok nem hagyják nyugodni. Mire megfejti a rejtvényt, Bella már a vérfarkasok – a vámpírok ősi ellenségének – világában találja magát.

Twilight - New Moon New-moon-book-cover-01

Twilight - New Moon Twilight-new-moon-wolf-pack

Twilight - New Moon New_moon_10_m


A hozzászólást Bonneetoile összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 19, 2010 10:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Twilight - New Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight - New Moon   Twilight - New Moon EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 5:18 pm

Én már annyiszor megígértem valakinek, hogy ezt végre megnézem, úgyhogy lassan ideje lesz... Smile
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight - New Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight - New Moon   Twilight - New Moon EmptyPént. Jún. 04, 2010 7:15 pm

Kinek is ígérted meg??? Very Happy
Most néztem meg,teljesen jó minőségben van fent az oldalakon.Sokkal másabb,mint a sötét,mozis verzió.Így még tetszett is.. Smile
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Twilight - New Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight - New Moon   Twilight - New Moon EmptyPént. Jún. 04, 2010 9:23 pm

Hát az mindegy Smile . A lényeg, hogy lassan meg kell nézni. Majd úgy egy hét múlva!
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Twilight - New Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight - New Moon   Twilight - New Moon EmptySzomb. Jún. 05, 2010 7:14 pm

Na, halasztottam a vizsgám, úgyhogy inkább megnéztem ezt. Hát megbántam. Nekem egyáltalán nem tetszett az egész.
Vissza az elejére Go down
Royal4

Royal4


Hozzászólások száma : 656
Join date : 2009. Jul. 28.
Age : 40
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight - New Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight - New Moon   Twilight - New Moon EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 10:08 pm

Nekem ez a film közepesen tetszett, bár igaz az első rész jobb volt! Na és az sem mellékes, hogy az Alice-t játszó Ashley Greene elég jó csaj! Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.myspace.com/tantoandras
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight - New Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight - New Moon   Twilight - New Moon EmptyPént. Jún. 11, 2010 8:15 am

Szerintem is ő a legjobb nő az egész filmben(bár te nem ezt mondtad,de én ezt vettem ki a szavaidból).Ez a rész nekem sokkal izgalmasabb és "megérintőbb",mint az első.Nagyon tetszik,ahogy Bella egyhelyben ül,amikor Edward elmegy és úgy mutatják,hogy telnek a hónapok.A motoros,sziklás,erdős és olasz részek is igazán jól sikerültek,bár én személy szerint nagyon utálom mind a két főszereplőt,ezért a film sem a kedvencem. Hónap végén jön a harmadik rész!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Twilight - New Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight - New Moon   Twilight - New Moon Empty

Vissza az elejére Go down
 
Twilight - New Moon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Twilight - Eclipse

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Egyéb... :: Filmajánló-
Ugrás: