musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Perzsia hercege - Az idő homokja

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Perzsia hercege - Az idő homokja Empty
TémanyitásTárgy: Perzsia hercege - Az idő homokja   Perzsia hercege - Az idő homokja EmptyCsüt. Május 06, 2010 9:48 am

Eredeti cím: Prince of Persia: The Sands of Time
Bemutató (USA): 2010. május 28.
Magyar cím: Perzsia hercege: Az idő homokja
Magyar bemutató: 2010. május 20.
DVD megjelenés:
Műfaj: Akció, Kaland, Fantasy
Rendező: Mike Newell
Forgatókönyvíró: Jordan Mechner, Jeffrey Nachmanoff
Szereplők: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Alfred Molina, Ben Kingsley, Toby Kebbell
Filmstúdió: Walt Disney Pictures

A népszerű Prince of Persia játék filmadaptációja Mike Newell rendezésében (Harry Potter 4, Négy esküvő és egy temetés) és Jerry Bruckheimer producerkedésével. A híres Perzsia területén egy hercegnek és egy hercegnőnek közösen kell meggátolniuk egy gonosz uralkodó tervét. Feltett szándéka, hogy egy legendás tőr homokjának segítségével megváltoztatja az idő menetét.

https://www.youtube.com/watch?v=XuBioiJ3MXM&feature=related

Most láttam először a trailer-t és ez alapján nagyon tetszik.Szerintem a fiam le sem fogja venni róla a szemét.. Smile
Nagyon szép a látványvilága és a hangeffektek is helyén valók,már amennyire ebből a rövid részből meg lehet állapítani.


Perzsia hercege - Az idő homokja Perzsia_hercege_51

Perzsia hercege - Az idő homokja 7487097_12bb5c935095efe2497160e823eea668_xl
Vissza az elejére Go down
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Perzsia hercege - Az idő homokja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perzsia hercege - Az idő homokja   Perzsia hercege - Az idő homokja EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:15 pm

A moziban amikor reklámozták mindig azt értettem, hogy Erzsi a hercege én meg elöször mi mi mivan Erzsi milyen film aztán leesett,h Perzsia xD:D
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Perzsia hercege - Az idő homokja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perzsia hercege - Az idő homokja   Perzsia hercege - Az idő homokja EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:21 pm

Ez aranyos Smile .
Vissza az elejére Go down
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Perzsia hercege - Az idő homokja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perzsia hercege - Az idő homokja   Perzsia hercege - Az idő homokja EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:02 pm

Most este néztem meg, 7/10-es film szerintem.
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Perzsia hercege - Az idő homokja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perzsia hercege - Az idő homokja   Perzsia hercege - Az idő homokja EmptySzer. Aug. 25, 2010 8:42 am

Ez a Jake Gyllenhaal gyerek egyre jobban néz ki.... pedig mint pasi nekem egyáltalán nem jön be,de itt.....hajjjajjjj.. Smile
Nekem tetszett a film is,meg az alapötlet is,látványos,néha vicces,néha egész komoly.Az ilyen filmeket szeretem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Perzsia hercege - Az idő homokja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perzsia hercege - Az idő homokja   Perzsia hercege - Az idő homokja Empty

Vissza az elejére Go down
 
Perzsia hercege - Az idő homokja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Egyéb... :: Filmajánló-
Ugrás: