musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 8:32 pm

hehhh írt emailt,h hamarosan lejár a kititltásom persze abban a lekezelő bunkó stílusában én ezt nem hagytam szó nélkül most már csak 2029 kell várnom,h vissza engedjen xD De annyira hülye azt hiszi ezzel engem megbüntett nem érti,h én csak feltöltök, na mindegy egy csomó munkátol kímél meg :DxD
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 8:46 pm

Úgy látszik a botrányhősökről mindenképp beszél mindenki Smile . (Nem akarok utalgatni, de ez a zenében is bejött sokaknak Very Happy !)
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 9:31 am

Jaj, Zsike, mi is Ritával 2029. dec. 31-ig vagyunk kitiltva. De mindegy, mert mind a ketten tudunk itthonról letölteni. LOL2
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 9:53 am

Engem nem enged belépni,azt írja,nem jó a jelszó vagy a felhasználónév,pedig jó mindkettő... én nem találtam olyat nála,amire szükségem lenne.
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 EmptyKedd Május 25, 2010 9:00 pm

Zsike írta:
hehhh írt emailt,h hamarosan lejár a kititltásom persze abban a lekezelő bunkó stílusában én ezt nem hagytam szó nélkül most már csak 2029 kell várnom,h vissza engedjen xD De annyira hülye azt hiszi ezzel engem megbüntett nem érti,h én csak feltöltök, na mindegy egy csomó munkátol kímél meg :DxD

Szerintem ha dinamikus IP címed van vagy vmi, simán vissza tudsz regisztrálni. LOL2

Egyébként köszi Youtube-on a "Bajban sose gyenge a nő" c. Rebecca-dal feltöltését, imádom cheese
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 EmptyKedd Május 25, 2010 9:41 pm

Akkor a haverunk még mindig olvasgatja a fórumot.... Isteneeeem... hahaha
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 EmptyHétf. Május 31, 2010 6:37 pm

Megvan a CD!!!! Tegnap megvettem. Nagyon love. cheese
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 5:22 pm

Akit érdekel, szombaton és vasárnap, asszem a Duna tévén egy kétrészes olasz tévéfilm lesz "Rebecca - Az első feleség" címmel. A sztori ugyanaz a leírt tartalom alapján, mint a musicalé. Csak ez nem az eredeti Hitchcock film. Én megnézem. Smile
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 EmptyVas. Aug. 15, 2010 1:57 pm

Na megnéztem tegnap az első részt, egész jó volt. Csak kár, hogy Mrs Danvers-t lefordították "Danversné"-re... Meg kár, hogy a főszereplő csajnak van neve, ami, ahhoz képest, hogy a könyvben csak ennyi volt: "nagyon szép, ritka és különleges neve van", a filmben Jennifer... mivan (amúgy ez a név már csak a film hangulatába se illik bele, de mindegy...)

Viszont nagyon tetszik, hogy Rebeccát egy csomószor mutatják, persze mindig csak hátulról, meg csak sejtetik, hogy mi is történt vele. És ilyen tipikus "végzet asszonya" csaj játssza, szipkával meg füstfelhővel... Csak hát az arcát nem mutatják.

Ami nem tetszett: Mrs Danvers nagyon csúnya, Jack Fawell öreg, és nem Ámor szobor, hanem balerina szobor törik össze.

De ettől függetlenül jöhet a második rész, tetszett! cheese
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 7:09 pm

Nyah, megnéztem a második részét is, és hát... kicsit érdekesen össze voltak keverve az események... Mondjuk, ettől még élvezhető volt, csak hát azért zavart, hogy nem úgy volt, mint az eredeti történetben. Főleg, hogy beletettek egy olyan eseményt is, ami eredetileg nem volt benne... Történetesen, hogy Maxim közli a feleségével, hogy menjen el (mikor már nyomoz a rendőrség), mert úgy jobb lesz neki. A csaj meg elmegy Londonba, és végül is ő nyomozza ki, hogy mi történt, meg mi volt Rebecca betegsége.

De mondom, ettől élvezhető volt a film. Szóval tetszett, és jó volt egy kis bemelegítésnek a szeptemberi színház előtt. cheese
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 EmptySzer. Szept. 22, 2010 1:44 pm

Két jó minőségű videó a Rebeccából, az Örökös Tagság gálán adták elő az idén. Szinetár Dóri, Bereczki Zoli, Polyák Lilla.

Rebecca



Jöjj, szörnyű az éj

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca - A Manderley-ház asszonya   Rebecca - A Manderley-ház asszonya - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rebecca - A Manderley-ház asszonya
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Egyéb... :: Zene nemzetközi szinten-
Ugrás: