musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 A varázslótanonc

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Royal4

Royal4


Hozzászólások száma : 656
Join date : 2009. Jul. 28.
Age : 40
Tartózkodási hely : Gödöllő

A varázslótanonc Empty
TémanyitásTárgy: A varázslótanonc   A varázslótanonc EmptyHétf. Jan. 18, 2010 10:37 pm

A varázslótanonc Sorcerer00002small
A varázslótanonc Sorcerer00001small
A varázslótanonc Sorcerer00003small

A Nicolas Cage főszereplésével készült The Sorcerer's Apprentice (A varázslótanonc) című kaland/vígjátékot, a Walt Disney Pictures 2010. július 16 -án mutatja be az amerikai mozikban. Larry Konner, Mark Rosenthal, Matt Lopez, Doug Miro és Carlo Bernard forgatókönyve alapján a filmet Jon Turteltaub rendezte. További szereplők Jay Baruchel, Alfred Molina, Teresa Palmer, Monica Bellucci és Toby Kebbell.

A varázslótanonc trailer 2010

https://www.youtube.com/watch?v=UAsJvaYqMkY
Vissza az elejére Go down
http://www.myspace.com/tantoandras
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

A varázslótanonc Empty
TémanyitásTárgy: Re: A varázslótanonc   A varázslótanonc EmptyKedd Jan. 19, 2010 12:21 am

Na, ez még az én érdeklődésem is felkeltette Smile .
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

A varázslótanonc Empty
TémanyitásTárgy: Re: A varázslótanonc   A varázslótanonc EmptyCsüt. Május 06, 2010 10:42 am

A Walt Disney Studios Jerry Bruckheimer bízta meg a produceri teendőkkel és Jon Turteltaub a rendezéssel, hogy a The Sorcerer’s Apprentice epikus romantikus kalandmesét a vászonra varázsolják: egy történetet, amiben egy varázsó és annak boldogtalan inasa egy ősi idők óta dúló, jó és gonosz között zajló háborúba csöppen.
Balthazar Blake (Nicolas Cage), a mestermágus napjaink Manhattanjében él, és próbálja megvédeni a várost ős-ellenfele, Maxim Horvath (Alfred Molina) pusztításától. Egyedül azonban egyre nehezebben megy neki, ezért felfogadja tanítványának Dave Stutler-t (Jay Baruchel), egy látszólag átlagos fiút, aki rejtett erőkkel bír. A varázsó elkezdi bevezetni a vonakodó fiú a mágia művészetébe, és ha sikerül neki túlélnie a kiképzést, együtt szállhatnak szembe az sötét erőkkel…

Már nagyon várjuk ezt a szintén varázslós Harrys kis mesefilmet.Sokszor elgondolkodunk azon,hogy miért kell ennyi hasonszőrű filmet készíteni,de hát valljuk be: egy idő után már elfogynak az új ötletek,nem lehet újat alkotni,az ötletek is végesek.Engem nagyon nem zavar,ha hasonló történetű filmeket nézek meg,más szereplőkkel,más díszletekkel...
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

A varázslótanonc Empty
TémanyitásTárgy: Re: A varázslótanonc   A varázslótanonc EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:22 pm

Én a Harry Potter-t nem láttam/olvastam, úgyhogy még ha nagyon hasonlítani is fog hozzá, én nem fogom tudni megmondani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A varázslótanonc Empty
TémanyitásTárgy: Re: A varázslótanonc   A varázslótanonc Empty

Vissza az elejére Go down
 
A varázslótanonc
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Egyéb... :: Filmajánló-
Ugrás: