musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Erzsébet (ZSIKE)

Go down 
+3
Bonneetoile
Csibebaba
Zsike
7 posters
SzerzőÜzenet
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Erzsébet (ZSIKE) Empty
TémanyitásTárgy: Erzsébet (ZSIKE)   Erzsébet (ZSIKE) EmptySzomb. Jan. 02, 2010 4:38 pm

Sziasztok! Zsike vagyok 17 éves.
Elöször R&J -t láttam és egy évig szinte minden nap megnéztem. Utána megismertem a magyar változatot is így lettem nagy Operett és Madách színház rajongó. Szóval egy jó darabig a magyar musicalekkel foglalkoztam. 2009 elején viszont jött a Mozart l'Opéra Rock hát mondanom se kell oda és vissza voltam/vagyok érte. 2009 nyarán meg néztem a Notre Dame -ot , Le Roi Soleilt, Dracula (félig az elfújta szelet <- de annyira nem tetszett) akkor a R&J új változatát (sajnos ezeket mind csak a neten Sad ). Mostanában néztem meg Cleopatra musicalt is isteni, imádom ezt is és hát így lettem óriási Grégori,Damien,Garou,Bruno,Christophe,Manu,Mikele,Flo,Christopher,Merwan,Cyril stb... rajongója Smile Röviden ennyit musical szeretettemről. Franciául sajnos nem beszélek (MÉG) ,de remélem jövöre tanulhatok már azt is. Very Happy Very Happy Very Happy
Puszi nektek szép napot.

* És amióta regisztráltam ide azóta egyre több francia énekest ismertem meg : )


A hozzászólást Zsike összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 05, 2010 1:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Erzsébet (ZSIKE) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erzsébet (ZSIKE)   Erzsébet (ZSIKE) EmptySzomb. Jan. 02, 2010 6:21 pm

Légy üdvözölve, Zsike!! Érdeklődési köröd alapján ide passzolsz, köreinkbe!! Very Happy
Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Erzsébet (ZSIKE) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erzsébet (ZSIKE)   Erzsébet (ZSIKE) EmptySzomb. Jan. 02, 2010 8:02 pm

Szia!
Üdvözöllek körünkben! Nagyon örülök,hogy te is csatlakoztál hozzánk,remélem jól fogod érezni magad köztünk. Smile
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Erzsébet (ZSIKE) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erzsébet (ZSIKE)   Erzsébet (ZSIKE) EmptySzomb. Jan. 02, 2010 8:13 pm

Szia, üdv itt! Ahogy egy ősrégi mondás tartja: aki Maé-t szereti, rossz ember nem lehet ;D !

Közben csekkoltam az oldalt. Dójikah Very Happy !
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Erzsébet (ZSIKE) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erzsébet (ZSIKE)   Erzsébet (ZSIKE) EmptySzomb. Jan. 02, 2010 11:42 pm

Üdv Zsike! örülök, h csatlakoztál!!!
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Erzsébet (ZSIKE) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erzsébet (ZSIKE)   Erzsébet (ZSIKE) EmptyVas. Jan. 03, 2010 9:36 am

Szia! Üdv köztünk!
Vissza az elejére Go down
Royal4

Royal4


Hozzászólások száma : 656
Join date : 2009. Jul. 28.
Age : 40
Tartózkodási hely : Gödöllő

Erzsébet (ZSIKE) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erzsébet (ZSIKE)   Erzsébet (ZSIKE) EmptySzomb. Jan. 09, 2010 10:29 pm

Üdv! Smile

Jók a francia musicalek, bár én inkább zene párti vagyok! Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.myspace.com/tantoandras
Ajánlott tartalom





Erzsébet (ZSIKE) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erzsébet (ZSIKE)   Erzsébet (ZSIKE) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erzsébet (ZSIKE)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zsike képei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: A tagoktól a tagoknak :: bemutatkozás-
Ugrás: