musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Cléopâtre La dernière reine d'Égypte

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Zsike2
Vendég




Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptySzomb. Jan. 02, 2010 4:05 pm

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte - Kleopátra Egyiptom utolsó királynője

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte 2368058077_1

Szereplők:

Sofia Essaidi - Cleopatre
Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Sofia_essaidi

Mehdi Kerkouche - Ptolémée
Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Mehdi

Christopher Stills - Jules César
Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Christopher

Florian Etienne - Marc Antoine
Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Florian


Amélie Piovoso - Octavie
Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Amelie


Dominique Magloire - Charmion
Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Dominique

Mickaël Trodoux - Octave
Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Mickael



Dvd reklám
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyVas. Jan. 31, 2010 2:21 pm

Csak eljutottam odáig,hogy végre ez is meglegyen.Már csak meg kéne nézni.. Smile
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyVas. Jan. 31, 2010 4:02 pm

szintén...
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:23 pm

Jaj, nézd meg!!!! Én előbb végeztem vele, és nagyon tetszett. A számok.... van egy két jó, de igazából a látvány viszi a pálmát. Meg Sofia Essaidi. Biztos vagyok benne, h Cleopátra ilyen volt!!!
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 9:44 pm

Február elsején néztük meg Encával,már akartam írni neked,hogy minél előbb nézd meg,mert gyönyörű a látvány! Smile
Mondtam is,hogy ahhoz képest,hogy a Rómeó mekkora sláger meg reklám volt,ezek az újabb musicalek látványilag sokkal-sokkal többet adnak,mint az.Nekem is nagyon tetszett.Addig nem akarom megírni,amíg nincs hozzá szövegem,úgyhogy ha valaki rálelne a musical szövegére,linkelje be legyen szíves.
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyVas. Feb. 14, 2010 8:55 am

Bien apres l'au-dela:




Une autre vie:




Femme d'aujourd' hui:




L'accord:




Main dans la main:

[youtube]


A hozzászólást Bonneetoile összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 14, 2010 9:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyVas. Feb. 14, 2010 9:15 am

Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyVas. Feb. 14, 2010 11:16 am

Láttad az Elfújta a szelet??? Ő volt benne a Mama. Smile

Most megnéztem másodjára is, anyummal. Annyira jóóóóó!

(Zsu: mi ez a Julie-s blend??? cheese )
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyVas. Feb. 14, 2010 1:50 pm

Igen láttam,én is úgy gondoltam,hogy ő az,de Enca váltig megakart győzni róla,hogy nem ő...
Van valami kifogásod a blendem ellen? Talán nem tetszik? Írj a szerkesztőnek aki alkotta,ott tegyél panaszt...... LOL2 cheese
Azért ez,mert ez az egyik legkedvesebb blendem,amit ráadásul egy remek csajszi készített.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyVas. Feb. 14, 2010 2:23 pm

01. Tout Sera Stratagème || Paroles / Lyrics
https://www.youtube.com/watch?v=NLZwgvnaCgo

02. Main Dans La Main || Paroles / Lyrics
https://www.youtube.com/watch?v=tXv_PSyCgyE

03. L'Accord || Paroles / Lyrics
https://www.youtube.com/watch?v=rfU3blCwTHU

04. De I'ombre a la lumière || Paroles / Lyrics
https://www.youtube.com/watch?v=zy8Er3o4Ryc

05. Femme D'Aujourd'Hui || Paroles / Lyrics
https://www.youtube.com/watch?v=rfU3blCwTHU
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyVas. Feb. 14, 2010 4:12 pm

Köszönöm, de drága vagy!!! Am. ezt én is nagyon szeretem.. cheese
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
szini

szini


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Apr. 25.

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyHétf. Ápr. 26, 2010 1:30 am

Ez egy elég jól sikerült musical. És azért mondom, hogy elég jól.
Mert röhejes, hogy miyen fiatal színészek játszák mondjuk Ceasert, vagy Marcus Antoniust.
És akkor a szenátusról ne is beszéljünk (ahová alapból kellett egy életkor, hogy vki tag legyen)
Ceaser 56 évesen halt meg.
Marcus Antonius 53 évesen halt meg.

Amúgy én tudom mi okozhatja ezt a dolgot, így eladhatod, hisz a tinik, és a fiatalabb lányok két 40-50 éves pacákért biztos nem nézné meg a darabot.
Mondjuk hozzám, nagyon közel a történelem. Ezért sem tudok elsiklani efölött. Ha vmit csinálunk, csináljuk hűen.
Mert megértem, hogy mondjuk Júliát nem 14 éves lányok játsszák. De itt azért fordított a helyzet, hisz idősebb szereplőkről van szó.
Vissza az elejére Go down
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyHétf. Ápr. 26, 2010 9:53 pm

szini írta:
Ez egy elég jól sikerült musical. És azért mondom, hogy elég jól.
Mert röhejes, hogy miyen fiatal színészek játszák mondjuk Ceasert, vagy Marcus Antoniust.
És akkor a szenátusról ne is beszéljünk (ahová alapból kellett egy életkor, hogy vki tag legyen)
Ceaser 56 évesen halt meg.
Marcus Antonius 53 évesen halt meg.

Amúgy én tudom mi okozhatja ezt a dolgot, így eladhatod, hisz a tinik, és a fiatalabb lányok két 40-50 éves pacákért biztos nem nézné meg a darabot.
Mondjuk hozzám, nagyon közel a történelem. Ezért sem tudok elsiklani efölött. Ha vmit csinálunk, csináljuk hűen.
Mert megértem, hogy mondjuk Júliát nem 14 éves lányok játsszák. De itt azért fordított a helyzet, hisz idősebb szereplőkről van szó.

Ebben teljesen igazad van!!!
( de én mint fiatal nagyon örülök, hogy CHRIS és Florian alakítja Ceasert és M.Antoniust. Jobb őket nézni mint két 50 éves pacákot : )
Vissza az elejére Go down
szini

szini


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Apr. 25.

Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte EmptyHétf. Ápr. 26, 2010 10:01 pm

Zsike írta:
szini írta:
Ez egy elég jól sikerült musical. És azért mondom, hogy elég jól.
Mert röhejes, hogy miyen fiatal színészek játszák mondjuk Ceasert, vagy Marcus Antoniust.
És akkor a szenátusról ne is beszéljünk (ahová alapból kellett egy életkor, hogy vki tag legyen)
Ceaser 56 évesen halt meg.
Marcus Antonius 53 évesen halt meg.

Amúgy én tudom mi okozhatja ezt a dolgot, így eladhatod, hisz a tinik, és a fiatalabb lányok két 40-50 éves pacákért biztos nem nézné meg a darabot.
Mondjuk hozzám, nagyon közel a történelem. Ezért sem tudok elsiklani efölött. Ha vmit csinálunk, csináljuk hűen.
Mert megértem, hogy mondjuk Júliát nem 14 éves lányok játsszák. De itt azért fordított a helyzet, hisz idősebb szereplőkről van szó.

Ebben teljesen igazad van!!!
( de én mint fiatal nagyon örülök, hogy CHRIS és Florian alakítja Ceasert és M.Antoniust. Jobb őket nézni mint két 50 éves pacákot : )

Pontosan ezt mondtam, csak hogy ez nem arról szól, hogy jobb e nézni vagy sem.
Ez a dolog nem szépségről szól, hanem a valóságról.
Én pl. imádom Ronaldinhot, mert nagyon jó focista. Az hogy hogy néz ki, más kérdés, mondjuk ez engem alapból nem érdekel, hisz hetero férfi vagyok.
A példa lényege, az hogy a tudás számít.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cléopâtre La dernière reine d'Égypte   Cléopâtre La dernière reine d'Égypte Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cléopâtre La dernière reine d'Égypte
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: ... és ami még francia zene... :: Francia musicalek-
Ugrás: