musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Harper's Island

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Harper's Island Empty
TémanyitásTárgy: Harper's Island   Harper's Island EmptyVas. Dec. 06, 2009 10:35 pm

Ádinak és Misinek köszönhetően túl vagyok életem legjobb sorozatán,amit mindenkinek ajánlok,aki nem túl szívbajos! Very Happy

A Harper-sziget, 37 mérföldre Seattle-től. 7 évvel ezelőtt, John Wakefield 6 embert gyilkolt meg. Ezek voltak a sziget történetének első gyilkosságai, de nem az utolsók.
Egy esküvői meghívásra érkeznek a vendégek Harper Szigetére,és már az elején elkezdenek hullani az emberek,aminek a befejező részig nincs is megállása.
Próbáltam összeszedni a gondolataimat,hogy mit lehetne írni a történethez,de szerintem bármit is írnék,az lehet,hogy spoiler lenne.
Nálam ez az a sorozat ami viszi a pálmát,nekem abszolút az első helyezett,számomra minden idők legjobb sorozata.Érdemes megnézni.

Harper's Island 223124_1

Harper's Island Harper%27s_island_poster
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Harper's Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harper's Island   Harper's Island EmptyHétf. Dec. 07, 2009 4:47 pm

Szerintem a legnagyobb erőssége a sorozatnak, hogy mindenki számára van benne szimpatikus szerelpő, akinek szoríthat és izgulhat érte, hogy "csak ne ő haljon meg a következő részben". Smile
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Harper's Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harper's Island   Harper's Island EmptyHétf. Dec. 07, 2009 5:38 pm

Igen,ez abszolút így van,tényleg úgy érzi az ember,hogy tud ragaszkodni egy-két figurához,akinek nagyon szurkol,hogy túlélő legyen.Nekem minden kedvencem meghalt. Sad
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Harper's Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harper's Island   Harper's Island EmptyHétf. Dec. 07, 2009 6:48 pm

Nekem csak egy élte túl. De nem mondom el, hogy ki, mert az a többieknek nyilván spoiler. Amúgy az Angel-lel hogy állsz? Mert nekem az jobban bejött, mint a Harper's Island.
Vissza az elejére Go down
galanm

galanm


Hozzászólások száma : 650
Join date : 2009. Jul. 10.
Age : 35

Harper's Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harper's Island   Harper's Island EmptyHétf. Dec. 07, 2009 7:14 pm

Bezzeg nekem aki az első részben szimpatikus lett, meghalt az első részben.
Utána akik szimpatikusok voltak, azok is kimúltak, akkor mondtam, hogy most már felőlem mindenki kipusztulhat azon a hülye szigeten.
Egyébként jó volt a sorozat, csak nekem a vége a lezárás nem igazán tetszett.
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Harper's Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harper's Island   Harper's Island EmptyVas. Jan. 31, 2010 10:59 pm

Én azt nem értettem a "miért"-ben,hogy minek volt "a gyilkos" számára fontos az,hogy mindenkit kinyírjon.Simán lehetett volna más is.Pl. már az elején szakított volna x.y-nal,megmondta volna neki,hogy mi a szitu,ennyi és ment volna a másikhoz elmondani,hogy ő kell neki.Talán még lehetett is volna belőle "valami".Számomra kissé felfoghatatlan,hogy egy ilyen "kis semmiség" miatt miért kellett kinyírni 21 embert.....
Ezzel együtt még mindig az egyik kedvenc sorozatom,amit elkezdtem újból nézni. Smile
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Harper's Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harper's Island   Harper's Island EmptyVas. Jan. 31, 2010 11:55 pm

Nem azt mondta, hogy csak kettesben akart vele lenni? Mármint úgy, hogy távol mindentől, ahol nem zavarja őket semmi. Nyilván, ha vannak barátai, családja, exe, stb., az azért nehéz. Meg ugye, ha X valaha is megtudja, hogy milyen családi viszonyban Y-nal, akkor még ha amúgy benne is lett volna, biztos nemet mond.
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Harper's Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harper's Island   Harper's Island EmptyHétf. Feb. 01, 2010 6:52 am

Igen,ez igaz.Végül is mondta neki,hogy két dolog fontos az életében és most ott van neki mind a kettő.De akkor is túl bonyolította a dolgokat.És milyen áron!?...
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Harper's Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harper's Island   Harper's Island EmptyHétf. Feb. 01, 2010 3:12 pm

Jó, hát azért az apját megnézve gondolhatod, hogy nem teljesen normális... Ja, meg lehet, hogy már csak az apja miatt is választotta ezt az utat?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Harper's Island Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harper's Island   Harper's Island Empty

Vissza az elejére Go down
 
Harper's Island
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Egyéb... :: Sorozatajánló-
Ugrás: