musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Gamer - Játék a végsőkig

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Gamer - Játék a végsőkig Empty
TémanyitásTárgy: Gamer - Játék a végsőkig   Gamer - Játék a végsőkig EmptyPént. Szept. 25, 2009 8:29 am

Gamer - Játék a végsőkig

A "GAMER" egy nagy lélegzetvételű akció-thriller, amit a közeljövőbe helyeztek az alkotók, amikor is a játékvilág és szórakoztatás egy rémítő új hibriddé fejlődik. Az emberek tömegével irányítanak más embereket, sok játékosból álló (multi-palyer) online játékok keretén belül: emberek játszanak emberekkel…örökre. A GAMER motorja és lelke az elme-irányítás-technológia, ami ebben a korban jelentősen elterjedt, az ellentmondásos játékok hátterében, a teremtője, Ken Castle visszavonult milliárdos, (Michael C Hall) áll.

Castle, legújabb agyszüleménye, egy újabb játékmód, az FPS (first-person shooter, a játék lényege, hogy egy karakterrel kell részt venni a történetben, de nem egy egész alakos felépítésben vagyunk, hanem, mintha a saját szemünkkel látnánk a cselekményt, belső nézetből. A legtöbb esetben online játékoknál közkedvelt, több ember egymás ellen, egyesével, vagy csapatokba verődve. Ez a játékmód lehetővé teszi, hogy több millió ember kiélhesse állati gyilkolási vágyát, világméretű nézőközönség előtt, élő egyenes adásban. Avatároknak élő rabokat használnak, akikkel azok halálukig küzdenek.

(Avatár, vagy avatar - Egy indiai vallásból származik a kifejezés: A hinduizmusban az avatár egy Halhatatlan Lény inkarnációja (megtestesülése), vagy magáé a Legfelsőbb Lényé. A szanszkrit Avatāra szóból ered, amelynek jelentése „földreszállás”, mint ahogy rendszerint a halandó világba való leereszkedést is jelent valamilyen különleges céllal.
Míg az internet esetében mi ezt apró képek,ikonok formájában, magunk helyettesítése és azonosíthatósága miatt használjuk, az FPS játékokban, a kiválasztott karaktereket nevezik így.)

A hazai bemutatásról eddig két dátumot olvastam: okt.29 és nov.5.
Egyszer csak ideér.

Gamer - Játék a végsőkig 20090629gamer

Gamer - Játék a végsőkig Gerard-butler-gamer
Vissza az elejére Go down
Csibebaba

Csibebaba


Hozzászólások száma : 464
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 33

Gamer - Játék a végsőkig Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gamer - Játék a végsőkig   Gamer - Játék a végsőkig EmptyPént. Szept. 25, 2009 11:50 am

GERRY!!!!!!!!!!! Na ez az a film, amit tutira nem hagyhatok ki!!!! Rita, gyerünk a moziba nyáladzani!!!! :haha:
Vissza az elejére Go down
Rita
Admin
Rita


Hozzászólások száma : 1005
Join date : 2009. Jul. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyöngyös

Gamer - Játék a végsőkig Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gamer - Játék a végsőkig   Gamer - Játék a végsőkig EmptyPént. Szept. 25, 2009 1:05 pm

Csütörtök, este már kezdhetjük a nyáladzást a The Ugly truth alatt, amit őszinte örörmömre NEM SZINKRONIZÁLTAK LE!
Vissza az elejére Go down
http://musique.heavenforum.com
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Gamer - Játék a végsőkig Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gamer - Játék a végsőkig   Gamer - Játék a végsőkig EmptyPént. Szept. 25, 2009 6:00 pm

Igen,ezt a filmet én is szívesen megnéztem volna a moziünnep alatt,de valamiért mégsem tették be.Pedig úgy volt.
A galádok!!!!!! Smile
Vissza az elejére Go down
Zsike

Zsike


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2010. Jan. 02.
Age : 31

Gamer - Játék a végsőkig Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gamer - Játék a végsőkig   Gamer - Játék a végsőkig EmptyPént. Május 07, 2010 5:32 pm

Nem rég néztem meg. Nekem nagyon tetszett (vajon miért (KIért)) <3 Very Happy Bár remélem sohnem lesz ilyen a világ legalább is amíg én élek ...
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Gamer - Játék a végsőkig Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gamer - Játék a végsőkig   Gamer - Játék a végsőkig EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 8:05 am

Előreláthatólag szeptemberben jelenik meg. Végre!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gamer - Játék a végsőkig Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gamer - Játék a végsőkig   Gamer - Játék a végsőkig Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gamer - Játék a végsőkig
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tudod-e? Műveltségi játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: Egyéb... :: Filmajánló-
Ugrás: