musique
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musique

Egy fórum a francia zenéről... magyaroknak.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Christophe - Ádám

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Christophe - Ádám Empty
TémanyitásTárgy: Christophe - Ádám   Christophe - Ádám EmptyPént. Júl. 31, 2009 4:20 pm

Ádi írása:

Ádámnak hívnak, 19 éves vagyok, Miskolcra járok egyetemre, jogot hallgatok. Egyébként Rudabányán lakok. A francia zene nekem Alizée-vel kezdődött, nagyon imádtam azt a lányt egészen addig, amíg meg nem jelent a legújabb albuma... enyhén szólva is nagy csalódás volt, mind a zenei világa, mind az új megjelenése... ebbe most inkább nem mennék bele. Aztán lassan már egy éve, hogy megkaptam egy ismerősömtől az On s'attache c. számot (- Christophe Maé -> innen a felhasználónevem), és azóta is az a kedvencem. Meghallgattam az egész albumát (Mon Paradis) és még ismerek tőle a Ca marche-ot is. A többi számát majd még valamikor meg kell hallgatnom, mert eddig az összes bejött tőle, úgyhogy amíg ő itt van, addig én biztosan jól fogok szórakozni . Remélem elnézitek nekem, hogy szinte senki mást nem ismerek rajtuk kívül. Ha gondoljátok, válasszatok ki nekem legjobb számokat, aztán ahogy időm engedi, meghallgatom őket . Franciát egyébként hivatalosan nem tanultam sosem, viszont "hobbiból" eljárogatok egyik volt tanárnőmhöz, mert szeretnék beszélni franciául, csak egyetem mellett ez nehéz. A játékok meg nagyon bejönnek !
Bocsánat, ha ez így elsőre kicsit sok belőlem, de én hirtelen ennyit tartok fontosnak. Természetesen akit érdekel valami más is, nyugodtan kérdezzen !
Vissza az elejére Go down
Christophe

Christophe


Hozzászólások száma : 844
Join date : 2009. Jul. 06.
Age : 35

Christophe - Ádám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christophe - Ádám   Christophe - Ádám EmptyPént. Júl. 31, 2009 5:56 pm

Én szegény, azóta már húsz vagyok Sad .
Vissza az elejére Go down
Bonneetoile
Admin
Bonneetoile


Hozzászólások száma : 1727
Join date : 2009. Jul. 02.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Christophe - Ádám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christophe - Ádám   Christophe - Ádám EmptyPént. Júl. 31, 2009 6:16 pm

Pont erre gondoltam,amikor átraktam,de nem akartam belekontárkodni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Christophe - Ádám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christophe - Ádám   Christophe - Ádám Empty

Vissza az elejére Go down
 
Christophe - Ádám
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Christophe Maé
» Christophe Willem
» Ádám képei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
musique :: A tagoktól a tagoknak :: bemutatkozás-
Ugrás: